Hotel Spichlerz 1

Kazimierz Dolny

Masaż filipiński ciepłymi muszlami

Masaż ciepłymi muszlami jest oryginalnym bardzo ekskluzywnym zabiegiem relaksacyjnym stosowanym w SPA. Wykonywany jest dwoma rozgrzanymi, egzotycznymi muszlami małż Tiger Clam, pochodzącymi z Filipin (wybrzeże Oceanu Spokojnego), które są odpowiednio przygotowane (oczyszczone, polerowane i piaskowane, co pozwala uzyskać połysk oraz gładkość powierzchni muszli).

Masaż rozpoczyna się spojonymi, subtelnymi ruchami wykonywanymi bardzo płynnie, wprowadzają one ciało w delikatny ruch, dając wrażenie odczucia fal oceanu. Przyjemność odczuć odbieranych przez ciało potęgują ciepło emitowane przez muszle oraz dźwięki szumu morza.

Taki zabieg jest wyjątkowo niezwykle przyjemny, działa odprężająco i relaksująco pozwala, myślami przenieść się „odpłynąć” gdzieś daleko, choć na chwilę poczuć się jak na tropikalnej wyspie. Holistyczne działanie masażu wprowadza w stan całkowitego „odłączenia” od rzeczywistości, co sprzyja regeneracji psycho-somatycznej. Masażowi towarzyszy przyjemny zapach olejków aromaterapeutycznych i relaksacyjna muzyka.

← wstecz…

Next Post

Previous Post

© 2024 Hotel Spichlerz 1

Hotel Spichlerz 1 - Kazimierz Dolny - strona oficjalna

Webmastering - Dariusz Rekosz